Dinsdag vierde zomerschaakavond bij de Verfrissing

Aanstaande dinsdag, 20 augustus, is de tweede zomerschaakavond. Bij mooi weer op het terras!

Hopend op een mooie zomer hebben we gemeend Zomerschaak te verhuizen naar een terras. Bij de Verfrissing kunnen we op vijf dinsdagavonden terecht. Vanaf 20 uur is er de mogelijkheid om – als het weer het toestaat buiten – 2 partijen met een speeltempo van 30 minuten te spelen. Klik hier voor het complete programma.

3 Responses to Dinsdag vierde zomerschaakavond bij de Verfrissing

  1. Ton K. schreef:

    Leuke en gezellige opkomst gisteravond, de eerste keer in De Verfrissing. Helaas door regen niet op terras. Volgende ronde beter!

  2. Ton K. schreef:

    De tweede avond (6 augustus) was wel genieten op het terras van De Verfrissing! Gisteravond was het helaas iets te fris. Vorige week 10 deelnemers, gisteren 9. Kom op, mensen, volgende week volle(re) bak! Leuke foto op twitter trouwens, Pascal!

  3. Daan Lensink schreef:

    Ik ga er vanavond ook eens zijn 🙂

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *