2007

Tweede wint weer eens

Na twee opeenvolgende nederlagen won het tweede achttal 17 maart weer eens. En ruim: VOG uit Westbroek werd met 6,5 tegen 1,5 verslagen. En Kasper Wiegers was de supersub!Peter van de Veer, Kasper Wiegers, Rien van Brummelen, Hans van Briemen en Ton Koekkoek wonnen betrekkelijk (soms erg) eenvoudig. Rob Boss besloot de laatste partij van de avond zo rond half elf (al!) met een nog zwaar bevochten remise. Yme Brantjes en Bert van Klingeren haalden de andere remises.
Vooral de prestatie van Kasper Wiegers was opmerkelijk. Bert van Klingeren viel voor hem in, omdat Kasper in Nieuwegein met C1 moest spelen. Omdat Michiel van Schaik op het laatste moment zich ziek afmeldde en geen vervanger meer kon worden gevonden, werd Nieuwegein toch maar even gebeld. Zo viel Kasper feitelijk weer voor zichzelf in! Na eerst in Nieuwegein gewonnen te hebben, begon Kasper met bijna een uur achterstand in tijd aan zijn volgende partij. Ook die won hij knap en het tijdverschil had hij zelfs bijna weggewerkt. Heel opmerkelijk en een teken van een bijzondere teamgeest van Kasper en niet te vergeten van zijn moeder! Hulde voor deze supersub!
Met nog twee wedstrijden te gaan, zijn de kampioenskansen nog niet helemaal verkeken.—Ton Koekkoek