Uncategorized

Succesvolle Grand Prix Baarn

Succesvolle Grand Prix Baarn

Op zondag 18 januari werd het Grand Prix schaaktoernooi voor de jeugd gehouden in de Uitkijck in Baarn. Vanwege grote populariteit moest de inschrijving in de week voor het toernooi al gesloten worden en uiteindelijk speelden er bijna 100 kinderen zeven partijen in de Baarnse basisschool. Onder de winnaars onder andere Eneas Lapré (foto, tweede van links), zowel leerling van de Uitkijck als lid van de Baarnse Schaakvereniging. Eneas had net als Mark Schoonhoven 6 punten gehaald in de 8e groep van het toernooi, maar het onderlinge resultaat bepaalde de winnaar.

Er waren meer winnaars van de Baarnse Schaakvereniging op het toernooi. Daniel Dijkstra werd gedeeld eerste in de hoogste groep. Jelle Bijleveld werd derde in groep 7. Rogier Burger, Duuk de Kruyf en Sytze Krom vielen net buiten de prijzen in groepen 3, 4 en 5.

Voor alle uitslagen, zie de uitslagen.
Voor foto’s van de dag, zie facebook