Aankondigingen

‘Stukkenraden’ op koningsdag

‘Stukkenraden’ op koningsdag

Op 27 april 2019 wordt in Vorstelijk Baarn koningsdag gevierd. De Baarnse Schaakvereniging is uiteraard weer met een kraam present en maakt er traditioneel elk jaar iets bijzonders en creatiefs van. Zo was er op de koninginnedag 2012 het 7- koninginneprobleem, kroningsdag 2013 was er het zelfbedachte ‘Kroonspel’.

Dit jaar zorgt de Baarnse Schaakvereniging opnieuw voor een speciale attractie: Het ‘Stukkenraden’. In een speciale glazen bak zijn op deze koningsdag een flink aantal koningen en hun onderdanen (pionnen) opgeslagen. Wie het juiste aantal stukken raadt maakt kans op een mooie prijs, een Zuid-Amerikaans sierschaakspel.

Natuurlijk is het ook mogelijk zich bij de kraam verder te verdiepen in het edele schaakspel. Leden van de Baarnse Schaakvereniging staan klaar om verdere informatie te geven én een partijtje te spelen.

U treft de stand van de Baarnse Schaakvereniging zoals ieder jaar aan op de Brink van Baarn, we zien een bezoekje van u gaarne tegemoet.