Aankondigingen

Siciliaanse, Weense en Catalaanse themaavonden

Het komend seizoen zullen er wederom drie themaavonden zijn, die – zoals besloten is na langdurige discussie in het organisatiecomité – in het teken zullen staan van Sicilië (5 oktober), Wenen (30 november) en Catalonië (29 maart 2013). Net als vorig jaar bij de Franse, Italiaanse en Spaanse avonden zullen er weer hapjes zijn uit de streek/stad en bijpassende wijn. Elke avond wordt begonnen met een korte uitleg van de opening; waarna er twee partijen mee gespeeld worden tegen ongeveer gelijke tegenstand.

De bijhorende openingen: Siciliaans: 1.e4 c5; Weens: 1.e4 e5 2.Pc3 (en na Pf6 3.f4) en Catalaans: 1.d4 Pf6 (of d5) 2.c4 e6 3.g3 gevolgd door Lg2.

We verwachten uiteraard weer een goede opkomst, waarbij gasten van harte welkom zijn! Schrijf de data daarom alvast in de agenda en denk aan schakende familieleden / vrienden / kennissen en collega’s.

4 comments

  1. Prachtinitiatief! Verheug me nu alvast op die lekkere rode wijn uit Wenen… 🙂

  2. Wat is dat toch ineens met al die rode wijnen uit Wenen?! 😉

  3. Ik had jou natuurlijk moeten vragen wat flesjes mee te nemen, Vladja!

Comments are closed.