2010

Schaakviertal verliest bij debuut in Kampioensgroep

Het is het viertal van de Baarnse Schaakvereniging niet gelukt zijn debuut in de Kampioensgroep met winst op te luisteren. In en tegen Laren werd vrijdag met 3-1 verloren. Geertièn de Vries tekende op bord 4 knap voor het enige Baarnse punt. Op de andere borden werd wel volop strijd geleverd, maar nadat Rien van Brummelen (bord 2) zich gewonnen had moeten geven, mocht geen punt meer verloren gaan om nog een resultaat te bereiken. Dat lukte Rob Boss (bord 1) en Ton Koekkoek (bord 3) uiteindelijk niet. Ook zij moesten hun tegenstanders feliciteren, zodat een 3-1 nederlaag een feit was. Geen schande als je bedenkt dat de gemiddelde rating van Laren ruim 200 punten hoger was dan die van Baarn.
De volgende wedstrijd is op 4 februari tegen HSG uit Hilversum en dan zal blijken of de Baarnaars echt iets te zoeken hebben in de Kampioensgroep.—Ton Koekkoek