2009

Schaakvereniging mobiliseert huisschakers

Baarn kent talloze mensen die het leuk vinden te schaken, maar tot nu toe vonden weinigen de weg naar de schaakvereniging. Vaak omdat men niet elke week wil schaken; of vanwege niveauverschil met clubschakers. Daarom biedt de Baarnse schaakvereniging nu op de eerste vrijdag van de maand – voor het eerst op vrijdag 5 maart – recreatief schaken aan.

Bestemd voor iedereen die de spelregels kent en het leuk vindt eens een partij te schaken.

In een ontspannen atmosfeer wordt er in een aparte ruimte gespeeld. Zonder schaakklok, gratis, vrijblijvend, en uiteraard rookvrij. U kunt één of meerdere partijen achter elkaar spelen tegen spelers van gelijkwaardig niveau.

Aanvang is om 20:00 uur, aanmelden kan per e-mail of gewoon ter plekke. Er wordt gespeeld Locatie: De Leuning, Oranjestraat 8, Baarn.

Ter promotie van deze actie waren vertegenwoordigers van de Schaakvereniging zaterdag jl. bij de verkiezingsmarkt in het centrum van Baarn aanwezig. Pascal Losekoot en Daan Lensink gingen, deftig gekleed, op verschillende plekken in het centrum een potje schaken. Hier enkele foto’s

—Pascal Losekoot