Uitgelicht, Volwassenen

Ook volwassenen gaan weer schaken!

Ook volwassenen gaan weer schaken!

Het is eindelijk zover! Vrijdagavond – vanaf 19:45 uur – is het weer mogelijk om een potje fysiek te schaken in het Rode Kruisgebouw. U bent vrij om een bord, stukken en een klok te pakken en ergens in het dorp te gaan schaken of plaats te nemen in het Rode Kruisgebouw (Burgemeester Penstraat 6) en als vanouds een partij te spelen. De interne competitie zal dit seizoen niet meer worden opgestart, vanwege alle verloren rondes.

Op vrijdag 18-6 en/of 25-6 zal het mogelijk zijn om te snelschaken op de club voor het snelschaakkampioenschap. Daarnaast zal er deze zomer nog het zomerschaaktoernooi worden georganiseerd. Nadere informatie zal hierover volgen.

Ik hoop u allemaal weer te zien vrijdag op de club!


Met vriendelijke groet,

Bestuur van de Baarnse Schaakvereniging