Aankondigingen

Nog enkele plekken vrij voor Poorthuistraining

Voor de Poorthuistraining door Pascal Losekoot, die volgende week maandag begint, zijn nog enkele plaatsen vrij. Tot nu toe hebben Ed Duister, Martijn Kruiswijk, Freek Beekhuis, Martin Bunschoten, Rob Boss, Henri Spijkerman en Michiel van Schaik zich aangemeld. De trainingsdata zijn maandagavonden 16 december, 13 januari, 10 februari, 10 maart, 14 april en 19 mei. Locatie: Het Poorthuis, Kerkstraat 28, Baarn.

De kosten voor de serie trainingen bedragen 50 euro. Dit is inclusief trainingsmateriaal (samenvattingen en opdrachten). Het thema van de eerste training (op 16 december)is: het eindspel. Afhankelijk van je kennisniveau gaan we aan de slag met pionnen- of toreneindspelen.

Interesse? Neem contact op met Pascal Losekoot (06-26479348).

1 comment

  1. jammer dat het op maandag valt anders had ik het wel gedaan 🙂
    volgende keer beter!

    m.lambrechts

Comments are closed.