2007

Mees Heeringa winnaar Nieuwsjaarstoernooi

Op vrijdag 4 januari werd in het Poorthuis het Nieuwjaarstoernooi gehouden. Helaas viel het aantal deelnemers tegen, wellicht veroorzaakt door de nieuwe datum, na de jaarwisseling, in plaats van de laatste vrijdag van het jaar zoals voorgaande jaren.

Dat mocht de pret niet drukken en er werd hard geschaakt. Na zes ronden waren er twee spelers die gelijk geĂ«indigd waren. Mees Heeringa, nog maar zo’n jaar lid van de vereniging, en Gino de Mon hadden beide zes partijen gewonnen. Een beslissingswedstrijd moest duidelijkheid geven. Deze wedstrijd werd gewonnen door Mees, die hiermee toch wel verrassend de gouden medaille in ontvangst mocht nemen.

Stefan Casteleijn eindigde, toch ook knap gezien het deelnemersveld, als derde. Tycho Boas en Pepijn de Maat werden gedeeld vierde.

Een gezellig toernooi, dat volgend jaar zeker op meer deelnemers kan rekenen.—Pascal Losekoot