Toernooien, Volwassenen

Kersttoernooi sluit schaakseizoen volwassenen af

Kersttoernooi sluit schaakseizoen volwassenen af

Het was wel bijzonder: een kersttoernooi diep in juni. Nadat het toernooi in december moest worden afgelast, was het nu de afsluiting van het schaakseizoen van de volwassenen (de jeugd sluit aanstaande vrijdag, 1 juli, het seizoen af). Het werd een gezellige avond snelschaken in het Rode Kruisgebouw met na afloop de traditionele prijsuitreiking waarbij er voor iedereen een prijs was.

Het toernooi werd gewonnen door de organisator, Pascal Losekoot. Hij speelde één remise en won de rest van zijn partijen. Jelle Bijleveld en Sieb Brouwer deelden de tweede plaats, met elk 4,5 uit 6.

De eerste clubavond van het seizoen 2022-2023 is op 26 augustus. In de tussentijd is er uiteraard ook gelegenheid om in de Pekingtuin te schaken!