2009

Kampioenschap viertal nog ver weg

Hoewel het Baarns seniorenviertal nog steeds aan kop gaat in de 1ste klasse A van de SGS zijn de kampioenskansen na het gelijkspel tegen Hoevelaken 2 flink geslonken.Yme Brantjes won op bord 1 al snel de dame van tegenstander Arco Floor en haalde het eerste punt binnen. Ton Koekkoek haalde op bord 4 daarna het tweede punt binnen door de zeer jeugdige Hester van der Velde te verslaan. Maar toen was de koek op en gingen de punten naar de Hoevelakense gebroeders Van Pel. Kasper Wiegers had op bord 3 tegen Gerben van Pel goede kansen, maar liet zich verrassen. Bert van Klingeren wachtte op bord 2 iets te lang met initiatief nemen, waarna Daan van Pel zijn sterke aanval succesvol kon afronden.
Om nog een beetje kampioenskansen te hebben, had het viertal echter moeten winnen. De Baarnaars staan wel aan kop met twee punten meer dan nummer twee DOSC, maar DOSC moet nog drie wedstrijden spelen en Baarn nog maar één.
—Ton Koekkoek