2009

Jeugd Baarnse SV bowlt

Op zaterdag 30 mei trok de jeugd van de Baarnse Schaakvereniging erop uit om het bowlingcentrum Onder De Linden onveilig te maken. In totaal waren er twee uur lang 18 jeugdspelers en 6 begeleiders te vinden op de banen. Achteraf was het nog mogelijk (op eigen kosten) wat te gaan eten bij de Ronde HoekOndanks de ietwat harde muziek en wat vreemde plekjes op de banen (zijn dat nou gaten?), heeft iedereen zich kunnen vermaken. Voorstel was wel om het de volgende keer iets minder lang te maken, aangezien twee uur wel erg veel is voor sommigen.

Winnaar van de avond is Bert Aarsen die met 123 punten de hoogste game scoorde. De nodige strikes en spares werden er dan ook overal op de drie banen gegooid. Niemand is helemaal puntloos gebleven.

Eén drankje was op de rekening van de club, maar sommigen gingen gelijk zo ver om daar een frietje bij te bestellen. Dat dit niet helemaal de bedoeling was bleek pas toen de hele vereniging de jas al aanhad om te vertrekken. Dan maar meenemen.

In ieder geval een geslaagde avond/middag wat zeker voor herhaling vatbaar is.

Fotoalbum Bowlen (door Marco Meijer)


Foto’s volgen.

Video 2 Video 3 Video 4—Daan Lensink