Uitgelicht, Uncategorized, Volwassenen

Er is weer leven in de brouwerij!

Er is weer leven in de brouwerij!

Afgelopen vrijdag werd er weer volop geschaakt in het Rode Kruisgebouw. Hoewel de interne competitie niet meer zal worden opgestart, weerhield dat de leden niet om te komen schaken. De stoffige borden en stukken mochten weer de kast uit voor een vriendschappelijk snelschaaktoernooi. Na zeven rondes stond ex-clubkampioen Ashley Krishnasing bovenaan als winnaar.

Het seizoen van de senioren zal net als de jeugd langer doorlopen dit jaar zodat verloren weken een beetje kunnen worden ingehaald. Iedereen die zin heeft om een potje te schaken is vrij om vrijdagavond een keer langs te komen!

De uiteindelijke stand na zeven rondes was:
1. Ashley – 6
2. Pascal / Henri* – 5,5
3. Sieb – 4,5
Op een gedeelde vierde plek Jelle en Piet Hein – 3,5
5. Dirk Jan – 3
6. Rogier – 2
7. Rob – 0

*Pascal en Henri wisselden elkaar af na verschillende rondes.

1 comment

  1. Geweldig te zien dat het normale schaken weer terug is! Komend seizoen hopelijk weer een volledige, normale competitie.

Comments are closed.