Analysehoek, Intern, Volwassenen

Een echte thriller

De volgende partij is gespeeld in de 34e ronde van de interne competitie. Hier kwam Ed Duister uit tegen Ashley Krishnasing. Een mooie positionele partij en, zoals gewoonlijk, met schokkende wendingen.

Het was een gelijk opgaande opening, waarin Duister verrastte op zet 8 met ..Da5! Ik moest flink in de denk-tank en gebruikte meer dan 20 minuten! De vraag was of ik lang zou gaan rokeren en moest gaan bluffen op de Konings-vleugel, of mijn stukken dynamisch naar het centrum zou richten en de pionnen van zwart in bedwang houden. De volgende stap zou dan een aanval op de vleugel worden. Zo geschiedde het, maar Duister bleef mooi verdedigingswerk verrichten!

Zie verder de partij.

1 comment

  1. Inderdaad een mooie positionele partij. Een aanstaand kampioen waardig!

Comments are closed.