Beker (intern), Volwassenen

Bekerloting ronde 1

Maandag 9 december heeft de loting voor de eerste ronde van de bekercompetitie – nieuwe opzet – plaatsgevonden. Vergeleken met de loting voor het WK voetbal was er aanzienlijk bezuinigd en het lotingssysteem was doorzichtiger. Er waren twee potten, genaamd “A” en “B”. In de A-beker (voor de sterkste spelers) waren 13 aanmeldingen, waarvan 3 spelers direct doorgaan naar de tweede ronde en 10 spelers in ronde 1 meedoen. In de B-beker waren 19 aanmeldingen, waarvan 13 spelers direct doorgaan en 6 spelers een voorronde spelen.

Deze spelers zijn door de aanwezigen bij de viertalwedstrijd Hoogland – Baarn (Martijn Kruiswijk, Rob Boss, Martin Bunschoten, Freek Beekhuis, Ashley Krishnasing en Pascal Losekoot) geloot en de uitkomst was als volgt:

A-beker
Raudenbusch – van Schaik
Lensink – Meijer
Losekoot – Wiegers
Pandelaar – Spijkerman
Brantjes – Duister
Timmerman, Krishnasing en Van Voorthuizen zijn direct door naar de tweede ronde. Er zijn totaal vier rondes.

B-beker
Beekhuis – Van Klingeren
Lambrechts – van Lier
Van Brummelen – Koekkoek
Andriessen, Boss, Breukers, Bunschoten, Heeringa, Keijzer, Kruiswijk, Meeuwissen, Michels, Mink, Oldekamp, Vermulst, en Willemsen zijn direct door naar de tweede ronde. Er zijn totaal vijf rondes.

De partijen voor de eerste ronde zullen zo snel mogelijk dat beide spelers er zijn worden ingedeeld.