Jeugd, Toernooien, Uitgelicht

Baarnse schaakjeugd presteert goed

Baarnse schaakjeugd presteert goed

Zondag 9 december werd de 4e Grand Prix van het seizoen georganiseerd door het Utrechtse Moira Domtoren. 3 jeugdleden van de Baarnse Schaakvereniging waren erbij om hun kunsten op het bord te vertonen. En dat deden ze vol overgave!

Groep 4

In groep 4 speelde Owen mee. Hij werd gedeeld 1e, alleen verloor hij het onderlinge duel en zo kon hij de beker voor de 2e plaats mee naar huis nemen.

Groep 9

Nog beter deed Jouke het in groep 9. Niet alleen behaalde hij de 1e prijs, maar deed dit ook nog eens door al zijn partijen te winnen. Een prestatie van formaat!

Groep 17

De vorige keer dat Jitse meedeed aan een Grand Prix was hij in een te hoge groep ingedeeld en verloor toen al zijn partijen. Maar hij wilde het nog wel een keer proberen en speelde deze keer wel in een groep van zijn sterkte. En ook hij stond aan het eind van de dag fier bovenaan.

In een auto die lichtjes door zijn vering zakte door al die bekers, keerden de spelers tevreden huiswaarts en bleef het nog lang onrustig in Baarn.

1 comment

  1. Mooie resultaten! De Baarnse jeugd komt er gelukkig weer aan!

Comments are closed.