Extern, Volwassenen

BAARNSE SCHAAKVERENIGING SGS BEKERKAMPIOEN

Het Baarnse Bekerteam heeft vrijdag in Maarssen in de bekerfinale van de regionale schaakbond, de SGS, Paul Keres verslagen. Nadat Ashley Krishnasing met wit zijn tegenstander overtuigend versloeg, en Yme Brantjes eveneens met wit een prima overwinnen haalde, was het aan de zwartspelers Daan Lensink (bord 3) of Pascal Losekoot (bord 1) om het winnende halfje te scoren. Daan verloor echter waarna het aan Pascal was om een lastige stelling te verdedigen. Hoewel het er – ook voor het aanwezige publiek – niet makkelijk uitzag, lukte het hem toch om de stelling te keepen; enigszins geholpen door de tijdsdruk van zijn tegenstander en het feit dat deze niet besefte dat winst noodzakelijk was. De beker werd direct na afloop door de voorzitter van de SGS, Jeroen Schuil, uitgereikt.

Bekerfinale2014

Officiƫle website

De partijen

— later meer —

5 comments

  1. Mannen, heel Baarn is trots op jullie, wat een fantastische prestatie. Noodgedwongen heb ik geprobeerd de match live te volgen, maar de DGT borden vielen ineens uit….
    Al met al een waardige apotheose van het Baarnse schaakjaar, dat in alle opzichten memorabel is!
    Huh, zou deze topprestatie wellicht ook een beetje te maken kunnen hebben met de zojuist aangeschafte uniforme clubkleding? Een niet te onderschatten factor, lijkt me… šŸ™‚

  2. HOERA!! We zijn allemaal ook erg blij en hebben het nog enigzins na afloop kunnen vieren in de Verfrissing. Hopelijk kunnen we dit feestje komende vrijdag toch wel enigzins eventjes doorzetten. De shirtjes voelde voor mij aan als een mascotte šŸ˜‰

    Deze geschiedenis belooft nog mooie toekomst voor Baarn!

Comments are closed.