Uncategorized

Argentijnse schaakavond: Najdorf

Argentijnse schaakavond: Najdorf

Vrijdag 20 november zal de Argentijnse schaakavond plaatsvinden. Dit is de eerste van de reeks thema-avonden die ook dit seizoen weer gehouden worden. Een thema-avond bestaat uit een korte introductie bij een opening, dit maal de Najdorf-variant van het Siciliaans, gevolgd door twee partijen van 30 min per persoon die ingedeeld worden door de wedstrijdleider. Uiteraard zijn er ook weer Argentijse hapjes en drankjes. De avond staat open voor leden en niet-leden en is met name geschikt voor iedereen die eens wil komen kijken op de clubavonden.

De Najdorf-variant begint met de zetten
1. e4 c5
2. Pf3 d6
3. d4 xd4
4. Pxd4 Pf6
5. Pc3 a6

1 comment

  1. ‘Mannetje’ (ook vrouwtje!) of 30. Gezellige drukte met aantal oud-leden en een lid uit het buitenland zelfs! Hulde aan Rob en Walter voor hun heerlijke Argentijnse hapjes!!

Comments are closed.