2006

Aankondiging Schoolschaakkampioenschap 2007

Op woensdagmiddag 24 januari 2007 organiseert de Baarnse Schaakvereniging wederom het Baarns Schoolschaakkampioenschap voor (Baarnse) Basisscholen. Elke school kan hierbij met één of meerdere teams van elk vier spelers meedoen. En de kampioen plaatst zich voor het regionale kampioenschap.Ongeacht de leeftijd kan iedereen die de regels kent mag meedoen. De ervaring leert ons dat zelfs sommige 5-jarigen al een behoorlijk potje kunnen schaken.

De toernooilocatie is Het Poorthuis, Kerkstraat te Baarn. De kosten per team zijn € 6,-. Spelers moeten uiterlijk om 13.30 uur aanwezig zijn, de prijsuitreiking is rond 16:30 uur.

Aanmelden

Bij Pascal Losekoot, p.losekoot@xs4all.nl. Graag uiterlijk 22 januari doorgeven met hoeveel teams u meedoet.

Voorbereiden?

Als spelers als voorbereiding voor het toernooi willen oefenen, dan zijn ze op 19 januari van harte welkom op de schaakvereniging, van 18:45 tot en met 20:00 uur in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4a.

Opmerkingen

– Spelers van groep 1 tot en met 8 die de schaakregels kennen, zijn welkom.

– Een team bestaat uit 4 spelers (eventueel 4 + 1 reserve) en elke school mag met meerdere teams mee doen.

– Het is verstandig om de sterkste speler op het eerste bord te zetten van het eerste team, vervolgens het tweede bord, etc.

We hopen dat elke school met minimaal één team aan het kampioenschap meedoet!
—Pascal Losekoot